• Odhlasovanie stravy

Prihlásenie na stravu

Rodič môže prihlásiť na stravu svoje dieťa v pracovných dňoch od 7.00-.15.00 a to tým, že doručí sám alebo prostredníctvom dieťaťa vyplnenú a podpísanú prihlášku na stravu spolu s dokladom o zaplatení stravy na príslušný mesiac. Doklad o zaplatení môžete poslať aj na našu mailovú adresu sj@zsdruzicova4.sk, z ktorej dostanete spätnú odpoveď potvrdzujúcu prijatie mailu.  Prihlášku je možné stiahnuť aj z internetovej stránky školy alebo si ju vyzdvihnúť u vedúcej ŠJ.  Dieťa môže začať odoberať stravu nasledujúci deň po odovzdaní prihlášky a zaplatení stravy, resp. v deň určený v prihláške.

Prihlasovanie a odhlasovanie počas školského roka

Rodič odhlasuje dieťa z obedov minimálne 24 hodín vopred, v prípade náhleho ochorenia ráno do 8.00. Odhlasovanie sa vykonáva telefonicky na čísle 055/674 02 82 alebo 0911 665 201, osobne v školskej jedálni zapísaním dieťaťa do zošita uloženého pri školskej jedálni, prípadne v kancelárií pri ŠJ. Prosíme rodičov, aby v prípade školských výletov odhlasovali deti osobne a nespoliehali sa na to, že je to automatické alebo to urobí triedny učiteľ. Učitelia nie sú povinní odhlasovať žiakov z obedov.

Ako správne odhlásiť dieťa zo stravy pomocou internetu

1. Odhlásenie z obedu je možné primárne cez stránku Edupage a https://www.eskoly.sk/druzicova4 :

2.EDUPAGE: po prihlásení si kliknete na záložku "komunikácia" a vyberiete modul "Školská jedáleň" kde sa Vám zobrazia jednotlivé dni a môžete svoje dieťa odhlásiť alebo prihlásiť.
          3. ESKOLY: po prihlásení si kliknete na záložku jedáleň, kde sa Vám zobrazí jedálny lístok. V každom dni sa nachádza políčko so zelenou "fajočkou". To znamená že dieťa má v daný deň obed. Ak ju odkliknete a zrušíte, teda fajočka zmizne, dieťa ste odhlásili.

Ak si nie ste istý či odhlásenie ste vykonali správne pošlite nám mail na sj@zsdruzicova4.sk. Odhlásenie Vám potvrdíme.